Recenzje: 0
  • Rabat

Dehydrator stalowy Wartmann WM-1902DH (10 tac)

Ocena 

.

1 349,00 zł
1 308,01 zł Oszczędzasz 41,00 zł
Brutto Czas wysyłki: 2
Ilość

  SZYBKA DOSTAWA

Wygodne zakupy i dostawa na czas

  PRAWO ZWROTU

W ciągu 14 dni bez podania przyczyny

  ŻYCZLIWA POMOC

Przyjazne wsparcie: pn.-pt., 9.00-17.00

  BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo zakupów i danych

Opis

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW - jedyny dehydrator w tej cenie, który jest w całości wykonany z metalu i stali nierdzewnej. 

 

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ. Pomimo wysokiej mocy dehydrator Wartmann zużywa niewielką ilość energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego termostatu grzałka włącza się tylko wtedy, kiedy temperatura wewnątrz suszarki spadnie. W pomieszczeniu o temperaturze pokojowej pobiera więc średnio połowę mocy nominalnej (ok. 1 kWh na 4 godziny suszenia w temperaturze 50 stopni).

 

 

RÓWNOMIERNA I CICHA PRACA. Zimne powietrze jest precyzyjnie i skutecznie rozprowadzane podczas suszenia, dzięki czemu żywność równomiernie schnie w całej swej objętości. Produkty spożywcze są bezpiecznie suszone i nie ma ryzyka wystąpienia pleśni lub bakterii w niedokładnie wysuszonych obszarach. Dodatkowo ten model jest bardzo cichy w porównaniu z konkurencyjnymi suszarkami.

 

PRECYZYJNY SYSTEM SUSZENIA. Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury (od 35 do 80 stopni) dehydrator WARTMANN pozwala na suszenie wszystkich rodzajów produktów, od ziół, owoców i grzybów do mięsnych przekąsek dla Twojego pupila, w sposób, który zapewnia zachowanie wartości odżywczych i optymalny czas pracy.

 

WYSOKA POJEMNOŚĆ. Dehydrator WARTMANN to aż 10 tac, które umożliwiają optymalne i równomierne wysuszenie nawet 10 kg produktu.

 

SUSZENIE, NIE GRZANIE. Dehydrator Wartmann® posiada duży wentylator o średnicy 18 cm generujący poziomy strumień suchego powietrza. Duża moc grzałki 800 W jest efektywnie wykorzystana, ponieważ jest ona omywana przez powietrze tak, że cała energia jest skierowana wyłącznie na odparowanie wody. Dzięki temu, że nie temperatura a suche powietrze odpowiada za suszenie żywności, koszt energii jest niewielki.

 

BEZPIECZNE MATERIAŁY

Jedyny dehydrator w tej cenie, który jest w całości wykonany z metalu i stali nierdzewnej.

WYSOKA POJEMNOŚĆ

10 tac umożliwia załadowanie nawet 10 kg produktów gotowych do suszenia bez ryzyka przegrzania czy niedosuszenia któregokolwiek z nich.

STOP PLEŚNI

Precyzyjny system suszenia i równomierna praca zapewniają, że produkty po wysuszeniu i właściwym przechowywaniu nie dopadnie pleśń.

ZDROWA PRZEKĄSKA

Dehydrator WARTMANN 1902H pozwoli Ci zmienić swoją dietę na zdrowszą i ułatwi przygotowanie przekąsek do pracy czy podczas oglądania filmu. Nie będzie już wymówek, a niezdrowe chipsy znikną z Twoich szafek kuchennych, gdy odkryjesz łatwość suszenia owoców, ale też całych batoników czy pralin.

 

Informacje dodatkowe:

76 1140 2004 0000 3402 7513 8523
Szkoła Dobrego Smaku Spółka z o.o.
Wici 63
91-157 Łódź
Informacje dodatkowe:

2 lata

Informacje dodatkowe:

bok@ronic.pl
RONIC
Brukowa 6 lok 35
91-341 Łódź
Informacje dodatkowe:

Czas na zwrot: 14 dni

14 dni


Adres do zwrotu:
RONIC
Brukowa 6 lok 35
91-341 Łódź
Szczegóły produktu
Nowy produkt
Opinie

Napisz swoją opinię

Dehydrator stalowy Wartmann WM-1902DH (10 tac)

Dehydrator stalowy Wartmann WM-1902DH (10 tac)

.

Napisz swoją opinię
Ilość produktów w tej samej kategorii: 7