O AlleGloria

CHRZEŚCIJAŃSKI PASAŻ HANDLOWY
Tutaj, w jednym miejscu i w każdym czasie, sprzedasz lub kupisz wszystko, czego potrzebujesz.
AlleGloria jest platformą internetowego handlu dla producentów, dystrybutorów, rzemieślników i artystów specjalizujących się w wytwarzaniu produktów religijnych. Jej misją jest dostarczanie klientom – osobom duchowym i świeckim – wszystkiego, czego potrzebują do wykonywania swojej posługi, wielbienia Jezusa Chrystusa lub uzyskania pocieszenia w modlitwie.

MNOŻYMY TALENTY

Na AlleGloria wykorzystujemy nowoczesną technologię i narzędzia marketingowe, by wspomóc rozwój biznesu wytwórców i sprzedawców wysokiej jakości przedmiotów liturgicznych, dewocjonaliów, pamiątek religijnych, wydawnictw katolickich, elementów wyposażenia wnętrz sakralnych, odzieży, rękodzieła i sztuki sakralnej. By zostać sprzedawcą na AlleGloria nie potrzebujesz żadnego kapitału. Udostępnimy Ci narzędzia potrzebne do rozpoczęcia działalności i dotarcia do klientów. Korzystając z naszych darów, wesprzemy Cię w drodze do sukcesu finansowego.

sprzedaz.png

SPRZEDAŻ Z ZASADAMI

Kierujemy się zasadami nowoczesnego e-commerce, ale równocześnie działamy zgodnie z Bożymi wartościami. Partnerstwo, uczciwość i szacunek to filary handlu na AlleGloria.

ZAKUPY NA CHWAŁĘ BOGA

Chcesz zaprosić Jezusa Chrystusa do swojej codzienności i dzielić się Bożą miłością z innymi?
Szukasz dla Swoich bliskich pamiątki z okazji Chrztu Świętego czy Komunii Świętej? Jesteś odpowiedzialny za wyposażenie kościoła, plebani lub klasztoru?